Usługi dla firm

Niższe koszty zakupu gazu i energii dla firmy? To jest możliwe!

Zmiana sprzedawcy, udział w grupie zakupowej czy optymalizacja mocy? A może zakupy bezpośrednie na Towarowej Giełdzie Energii?

Wybór należy do Państwa!

Jesteśmy specjalistami w obszarze handlu energią i paliwami gazowymi, a dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku, z powodzeniem pomagamy optymalizować koszty w przedsiębiorstwach naszych klientów.

przeprowadzimy procedury przetargowe i wybierzemy najtańszego, a jednocześnie stabilnego dostawcę energii.

Już dziś mogą Państwo skorzystać z wolnego rynku i zaoszczędzić nawet do 25% rocznie, względem taryfy największego sprzedawcy!

na podstawie danych o szczytowych mocach, wykorzystanych w ciągu doby oraz informacji o profilu produkcji i aktualnie zamówionej mocy w Państwa przedsiębiorstwie, przygotujemy wyliczenia, mające na celu ograniczenie kosztów w tym obszarze. Potencjalne oszczędności na opłatach stałych, sieciowych mogą sięgać nawet 15-20%!

aby zmaksymalizować zyski i ograniczyć ryzyko budowania portfela, w Państwa imieniu zakupimy całość lub część niezbędnego wolumenu na Towarowej Giełdzie Energii.

przeprowadzamy aukcje zakupu gazu, agregując popyt w ramach grupy zakupowej. Osiągane oszczędności przewyższają nawet te wynegocjowane w ramach indywidualnych przetargów.